2020 STEM हस्ताक्षर दिवस समारोहमा स्वागत छ
विद्यार्थी-एथलीटहरू जसले आफ्नो छनोटका विद्यालयहरूसँग आशय पत्रमा हस्ताक्षर गर्छन्, जसरी हामीले वाशिंगटन STEM हस्ताक्षर दिवसको लागि सम्मान गर्ने विद्यार्थीहरूले STEM सम्बन्धित क्यारियरहरूमा काम गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन् जसले भविष्यमा वाशिंगटनलाई सुरक्षित, बलियो र समृद्ध बनाउन मद्दत गर्नेछ।
यी सम्मानितहरूले प्राविधिक, 2-वर्षे, वा 4-वर्षे कार्यक्रममा शिक्षा पछ्याउँछन्, हामी तिनीहरूको वर्षौंको कडा परिश्रमको लागि प्रशंसा गर्छौं, र तिनीहरूको भविष्यको करियरको लागि धेरै राम्रो कामना गर्दछौं!
लिस्बेथ एरियास डेजेसस
एबरडीन हाई स्कूल
एभलिन ब्यारागन
ओथेलो हाई स्कूल
याफेत बेद्रु
केन्ट्रिज हाई स्कूल
Geovanni Beltran
चिवाना हाई स्कूल
कालेब घमण्ड
Ellensburg हाई स्कूल
मोर्गन बोनब्रेक
युद्ध मैदान हाई स्कूल
एन्थोनी ब्रिम
स्क्वालिकम हाई स्कूल
लिडिया इसाबेला Calderon-Aceituno
शेडल पार्क हाई स्कूल
लुना चेन
Mercer द्वीप हाई स्कूल
इलाह डल्ग्लिश
वाल्ला वाला पब्लिक हाई स्कूल
Pedro DeLeon-Galvan
ग्रेन्जर हाई स्कूल
एरिक इन्जिन
एबरडीन हाई स्कूल
लिली Giesbrecht
केन्द्रीय किट्सप हाई स्कूल
डेरेक गुडनाउ
क्लार्कस्टन हाई स्कूल
Zoe Gotthold
रिचल्याण्ड हाई स्कूल
पाइपर हर्निङ
क्विन्सी हाई स्कूल र बिग बेन्ड सीसी
अदिति जैन
Inglemoor हाई स्कूल
डेबोरा जेम्स
NCTA खुला ढोका
आयशा लाटूरेट
पोर्ट एन्जलस हाई स्कूल
Zoe Lewis-Shunk
Orcas द्वीप हाई स्कूल
चमेली लोपेज
चेलान हाई स्कूल
आशेर लोजानो
कश्मीरी हाई स्कूल
सलमा लस्टर
टोपेनिस हाई स्कूल
वेन्डी मा
WF पश्चिम हाई स्कूल
आशा मुरिङ्गी
लुईस र क्लार्क हाई स्कूल
अनमोल ओमवेरी
लिंकन उच्च विद्यालय
जेसिका ओर्टेगा-स्मिथ
स्ट्यानवुड हाई स्कूल
Gilberto Padilla Rodriguez
ब्रिजपोर्ट हाई स्कूल
कोल्बी पेडरसन
केल्सो हाई स्कूल
हेभन मेडो रेनर
जेनकिन्स जूनियर वरिष्ठ हाईस्कूल
पैट्रिक स्मिथ
प्यासिफिक क्रेस्ट इनोभेसन एकेडेमी
डोमिनिक स्मिथ
क्यापिटल हाई स्कूल
लिडिया स्मिथ
कोल्टन हाई स्कूल
इभ सुडबेरी
हेनरी एम ज्याक्सन हाई स्कूल
जुलिया तौफिक
पुयालुप हाई स्कूल
Ty टेलर
सेलकिर्क हाई स्कूल
जोनाथन एन्टोनियो टोलेडो-वाल्स
हाईलाइन हाई स्कूल
जोसेफ ट्रस
Bellarmine तयारी
स्कट भान लार
ट्राउट लेक हाई स्कूल
BCA VP, सरकारी परिचालन, बोइङ कम्पनी
किमि स्मिथ
747/767 VP र महाप्रबन्धक, बोइङ कम्पनी
मिशेल बुरेसन
वरिष्ठ प्रबन्धक, कार्यबल विकास, बोइङ कम्पनी
अर्मान्डो मेजिया
ग्लोबल एंगेजमेन्ट कम्युनिटी इन्भेस्टर, बोइङ कम्पनी
रुथी बर्क
ग्लोबल एंगेजमेन्ट कम्युनिटी इन्भेस्टर, बोइङ कम्पनी
एन्जेला जोन्स, जेडी
मुख्य कार्यकारी अधिकारी, वाशिंगटन STEM
कार्लिन लोरेन्टे
रणनीतिक साझेदारी निर्देशक, वाशिंगटन STEM
22 औं विधायी जिल्ला
प्रतिनिधि ब्राड क्लीपर्ट
8 औं विधायी जिल्ला
सेन रेबेका साल्दाना
37 औं विधायी जिल्ला
प्रतिनिधि शेरोन शेवमेक
42 औं विधायी जिल्ला
सेन क्लेयर विल्सन
30 औं विधायी जिल्ला
इमान बेन्नर
2018 वाशिंगटन STEM गायन दिवस पूर्व छात्र